Eskişehir Hac Umre Organizasyon
Anasayfa Hakkımızda Hesap Numaralarımız Vize İletişim (0222) 220 10 50
Yurtdışı Turlar
•   BÜYÜK BALKAN TURU •   KISA BALKAN TURU •   KUDÜS TURU •   SÖMESTR KUDÜS TURU
 
Diğer Turlarımız
•   VIP Turlar •   Yurtdışı Dil Eğitimi •   Yurtdışı Turlar •   Yurtiçi Turlar
 
Yurtdışı Turlar   -   SÖMESTR KUDÜS TURU
  Tarih : 22 OCAK 2020
  Konaklama : 3* Otelde Konaklama
  Gün/Gece : 4 Gün / 3 Gece
  590 € TL

1. GÜN - Çarşamba 
Sabah Saat …:… ATATÜRK/S.GÖKÇEN Havalimanı dış hatlar terminalinde acenta yetkilisi ile buluşma. Check in işlemlerinin tamamlanmasının ardından, Türk Havayollarına ait TK…. sefer sayılı uçakla …:…’de Tel Aviv’e uçuş. Saat ...:… de Tel Aviv’e varış. Pasaport ve Gümrük işlemlerinden sonra otobüsümüzle Yafa şehrine hareket. burada (Yafa) Şehir turu; Mahmudiye külliyesi ve Camii ile Sultan Abdülhamid’in yaptırdığı saat kulesi ve Osmanlı çeşmesinin görülmesi, ziyaretler sonrasında Konaklama yapacağımız Kudüs’teki otelimize hareket. Otelimize varış ve yerleşme, akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2. GÜN - Perşembe

Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Otelde alınacak Kahvaltıdan sonra saat 08:00’ da otelimizden hareket ve Davud (as) makamını ziyaret. Ardından BEYTLAHM şehrine hareket, burada; Hz. İsa a.s.’ın doğduğu yer olan kutsal doğuş kilisesinin ziyaret edilmesi ve kilisenin karşısındaki Hz. Ömer Camii’ nin görülmesinden sonra EL HALİL şehrine hareket. Yaklaşık yarım saatlik yolculuğun ardından El Halil şehrine varış. Halilürrahman Camii’nde Hz. İbrahim, Hz. İshak, Hz. Yakup ve Hz. Yusuf (hepsine selam olsun) Peygamberlerin ve zevcelerinin kabirlerinin ziyaret edilmesi sonrasında Kudüs yolu üzerinden ERİHA şehrine gidiş. Ölü denize (Lut Gölü) hareket. Yol üzerinde Hz. Musa’nın külliyesini ve makamını ziyaret. Ölü deniz bölgesinin gezilmesinden sonra dünya tarihinin en eski şehirlerinden olan ERİHA şehrinde bir süre istirahat ve şehir turunun akabinde Emevi döneminden kalma Hişam’ ın sarayı kalıntılarının görülmesi Mescid-i Aksa’ya dönüş, Akşam ve yatsı namazları sonrasında Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3. GÜN - Cuma

Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş. Kahvaltıdan sonra saat 07:30’da otelden hareket. Eski Kudüs şehri ve çarşılarını gezerek ve Çile yolundan geçerek kıyamet kilisesine varış. Burayla ilgili bilgilendirmenin ardından Hz.Ömer Camii ziyareti ve Ağlama ( Burak ) duvarının görülmesi sonrasında tarihi Kudüs çarşılarını gezerek Mescid-i Aksa’ya gidiş. Burada (açık olduğu takdirde) İslam Eserleri Müzesini ziyaret, Burak Mescidinin ziyaret edilerek görülmesi, Cuma namazının kılınmasından sonra Mescid-i Aksa’ nın tanıtımı ve içerisindeki Mervan Mescidi, Kadim Mescid, Kıble Camii ve Kubbet’üs-Sahra’nın ziyaret ve gezilmesi ile günlük turumuzu tamamlıyoruz. Serbest zaman. Akşam yemeği, ve geceleme otelimizde.

4. GÜN - Cumartesi

Sabah namazı için Mescid-i Aksa’ya gidiş dönüş, Otelde Kahvaltıdan sonra odaların boşaltılması, çantalarımız ile …:…’da otelden ayrılış. Zeytin dağına hareket, Zeytin Dağından panoramik manzara eşliğinde Mescid-i Aksa Hakkında bilgilendirme ve kısa bir fotoğraf molasının ardından Selman-ı Farisi ve Rabiat’ul-Adeviyye’ nin makamlarının ziyaret edilmesi sonrası saat …:…. ‘da Telaviv havalimanına hareket. Yaklaşık bir saatlik yolculuğun ardından Havalimanına varış. Check in ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK…… Sefer sayılı uçakla saat …:… İstanbul’a (ATATÜRK/S.GÖKÇEN) uçuş. Saat …:… de İstanbul’a hoş geldiniz.

**NOT : İç hat bağlantı bedeli 70 $'dır.

TARİH ARALIĞI ODA TİPİ GECELEME FİYAT
31 MART 2019  YP 3 gece  790$ 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
- THY İstanbul -> Kudüs / Kudüs -> İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti
- Vize Ücreti
- 4* Otellerde iki kişilik odalarda 3 gece konaklama
- Açık büfe sabah kahvaltısı
- Akşam yemeği

- Yurt dışı çıkış pulu
- Diğer müze giriş ücretleri 
- Programda belirtilen gezi v e ziyaretler
- Programda belirtilen tüm transferler
- Rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Öğlen Yemekleri
- Şahsi harcamalar
- Otel ekstraları

- Mola yerlerindeki içecekler
- Yurtiçi Bağlantı Uçuşu

Unutmayınız 
- Rahat Kıyafet ve altı kaygan olmayan ayakkabı (önceden giyilmiş)
- Mevsim şartlarından etkilenmemek için Şapka ve Şemsiye 
- Kullanmakta olduğunuz rutin ilaçlarınız
- Cep Telefonu ve Şarj Aleti, Güneş Gözlüğü
- Nüfus Cüzdanı

İPTAL - VAZGEÇME - DEĞİŞİKLİKLER 
1. Tüketicinin gezisinin başlamasına 7 gün kalaya kadar (gezinin başlangıç günü sayılmaz) hizmeti almaktan vazgeçmesi durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı iade edilir.

2. Tüketici, gezinin başlamasına 7 günden az kalan zamanlardaki iptal-değişiklik taleplerinde gezi bedelinin tamamını cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

3. Tura katılacak olan kişilerin yeterli sayıya ulaşamaması, havayolunun uçuşu iptal etmesi, saat, gün ve parkur değişikliği nedeni ile turun sözleşmede belirtilen günlerde ifa edilememesi, öngörülemeyen afetler, grev, güvenliği tehdit edici unsurlar gibi mücbir sebep hallerinde ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 7 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Böyle bir durumda tüketici ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir.

4. Tarifeli uçuşlarda 15 gün ve daha önceki iptallerde bilet kuralları gereği havayolu tarafından uygulanan ceza ve kesintiler aynen tüketiciye yansıtılır. Tarifeli ve Charter uçuşlarda 15 gün veya sonraki iptallerde mazeret geçerli olmayıp, uçak ücreti iadesi yapılmaz. Bu sürenin son günün milli bayram ve tatil günlerine denk gelmesi süre bir sonraki iş gününe uzamaz. Her ne sebeple olursa olsun hizmet ücretinin tamamını saptanmış süreler içerisinde yatırmamış olan tüketiciler, rezervasyonlarını iptal ettirdikleri takdirde dahi; yukarıda belirtilen limitlere bağlı olarak aynı oranda ücretin kendilerinden tahsil edileceğini şimdiden kabul etmiş sayılır.

5. Tüketici, paket tura devam etmesinin veya otel rezervasyonu uyarınca konaklamasının mümkün olmaması durumunda, hareket tarihinden en az 7 gün önce Acenta’ya niyetini bildirerek rezervasyonunu, paket tur açısından geçerli tüm koşulları yerine getirecek üçüncü bir kişiye devredebilir. Bu durumda paket turu veya konaklama rezervasyonunu devir eden ve devir alan kişiler Acenta’ya karşı bakiye tutarının ve söz konusu devirden doğan tüm ek masrafların ödenmesinden müteselsilen sorumludurlar.

6. Tüketicinin, başlangıcını kaçırdığı geziye iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda tüketici adına yapılmış tüm rezervasyonları Acenta gezinin başlangıcından 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir geri ödeme yapılmaz.

7. "PROMOSYON" veya "ERKEN REZERVASYON" olarak belirtilen turlarda yukarıda belirtilen iptal/iade koşulları geçerli olmayıp, iptal veya değişiklik imkanı bulunmamaktadır. Para iadesi yapılmayacaktır.

SÖMESTR KUDÜS TURU
taksit fırsatları
Eskişehir BERAT AHENK TURIZM HAC UMRE İstiklal, Reşadiye Esnafı Sk. 17/a, 26010 Odunpazarı/Eskişehir